ONLINE KOLEGA

E-COMMERCE Riešenia na mieru

INDIVIDUÁLNE PORADENSTVO

01

Koncept

Vašu víziu pretvoríme v moderný responzívny návrh a zadefinujeme KPI. Poradíme vám a vypracujeme moderné analýzy pre detailnejší prínos dát pre váš projekt.

02

Riešenie

Riešime malé aj veľké projekty. Spolupracujeme s najlepšími a v online marketingu na mieru sa nebránime ani náročnejších víziev, kde klient a výsledky sú na prvom mieste. 

03

Vývoj

V poslednom kroku spojíme a nastavíme komunikáciu kompetentných odborníkov, ktorí budú participovať a rozvíjať váš e-commerce projekt. “Naša kultúra je naša značka.”

Online kolega – Nonstop kolega

Vo vzťahu ku klientom sme jednotka a dávame si veľmi záležať, aby sa naši klienti mali “ako v bavlnke”. Nikto predsa nemá rád stresujúce momenty, ktorým sa snažíme vždy predísť a preto je pre nás pohodlie klienta na prvom mieste. Ako sa hovorí: “Nemožné neexistuje” a od toho sme tu. 

Naši spokojní klienti

E-SLUŽBY 

SEO

SEO je skratka pre „Optimalizácia pre vyhľadávače“, čo je proces získavania návštevnosti z bezplatných, organických, redakčných alebo prirodzených výsledkov vyhľadávania vo vyhľadávačoch. Jeho cieľom je zlepšiť pozíciu vášho webu na stránkach s výsledkami vyhľadávania. Pamätajte, že čím vyššie je webová stránka uvedená, tým viac ľudí ju uvidí.

Detailne sa venujeme a zabezpečujeme: Profesionálnu SEO analýzu, inovatívnu analýzu kľúčových slov, mediálne domy & Linkbuilding, SEO analytiku a mesačnú SEO správu vášho webu/ e-shopu pripravenú na mieru s definovanými KPI.

PPC

PPC Reklama vo vyhľadávačoch, známa aj ako marketing vo vyhľadávačoch (SEM), vám umožňuje zobrazovať reklamy používateľom na základe kľúčových slov zadaných do vyhľadávacieho panela. Hlavné vyhľadávače, ako sú Google a Bing, používajú model založený na PPC prostredníctvom aukcie.

Detailne sa venujeme a zabezpečujeme: Nastavenie a správa Google účtov (Ads, Analytics, Search Console, Tag Manager) a všetky typy výkonnostných kampaní na Google & YouTube s odborníkmi z danej oblasti.

SOCIÁLNE SIETE
Marketing sociálnych médií (SMM) je forma internetového marketingu, ktorá využíva aplikácie sociálnych médií ako marketingový nástroj. Tieto platformy sociálnych médií umožňujú značkám spojiť sa so svojím publikom s cieľom: vybudovať značku, zvýšiť predaj, zvýšiť návštevnosť webových stránok a pod.
 
Detailne sa venujeme a zabezpečujeme: Nastavenie a tvorbu sociálnych sieti, nastavenie Business Managera a kreatívne výkonnostné kampane pre Facebook & Instagram a pod.
GRAFIKA & DIZAJN

Detailne sa venujeme a zabezpečujeme: Tvorba grafiky a dizajnových prvkov ako logo, reklamné banery, online & offline grafické a dizajnové reklamné prvky. Grafika a dizajn manuál na mieru. 

FOTO & VIDEO PRODUKCIA

Foto a video produkcia reklamných shotov, vlogov a iných videí na mieru. Správa Youtube profilu a YouTube SEO nastavenia pre váš web. Individuálne poradenstvo v oblasti foto a video produkcie na mieru.

TVORBA WEB STRÁNKY & E-SHOPU

Nemáte web alebo e-shop pre váš biznis? Nechajte si ho poskladať u nás. Moderné platformy v e-commerce a možnosti nastavenia na mieru. Spolupracujeme s tými najlepšími. Individuálne poradenstvo. 

Detailne sa venujeme a zabezpečujeme: Kreatívny náhľad, poradenstvo a tvorbu webov/ e-shopov s dodatočným SEO nastavením a technickou stránkou z hľadiska výkonnosti webu/ e-shopu.