O spoločnosti

Do histórie …

Spoločnosť SHARK (pod novým menom E-Techium) začala svoje pôsobenie v roku 2015 v Kodani, Dánsku, kde mladou víziou bolo vytvoriť priestor medzi reálnym konceptom a virtuálnym konceptom vnímania značky, produktov, servisu a poskytovaní cross-sellingových online služieb.

Prvé obchodné akvizície a spolupráce sa začali postupne odhaľovať a spomedzi prvých úspešných projektov digitalizácie nastal moment v inovatívnej Dánskej spoločnosti TG, kde sa pracovalo na podpore psychologického vnímania elektro mobility vo veľkomestách, či už v Nemecku alebo krajinách severu. Tento prvý úspešný projekt odrazil celé myslenie zakladateľov Jozefa Dzurňáka jr. a Filipa Koseca do nového levelu vnímania funkcionality tohto oboru.

“Každý sme odborník a každý milujeme niečo iné. Pracujme na tom, čo chceme a kedy chceme. To je cesta slobody, zodpovednosti a progresu” – bola prvotná myšlienka jedného zo zakladateľov, kde pri koncepčnom riešení klasických marketingových agentúr sa strácala hodnota klienta, dlhotrvajúce procesy a nefunkčný projektový manažment pri riadení služieb. Spoločnosť E-Techium začala vnímať tento problém a prekopávať systematické základy fungovania v riadení online služieb. Spolupráce s partnerskými spoločnosťami a freelancermi, kde sa pri každom klientovi individuálne dopĺňal človek na základe KPI a cieľov, odrazilo nové fungovanie a riadenie online služieb. 

“Precíznosť, profesionalita, rýchla komunikácia, individualita, kreativita a inovatívnosť” 

Počas ďalších rokov sa nám podarilo produkovať e-stopy podľa našich hodnôt a systémov, ktoré spoločnosť neriešila len pre Slovenský trh, ale aj Európsky či “za veľkou mlákou”. Po niekoľkých rôznych projektoch sa tento start-up presunul do Bratislavy, Slovensko, kde funguje pod názvom E-Techium Group a vedie databázu ako slovenských, tak aj zahraničných klientov v rôznych priemyselných oblastiach. 

E-Techium začala intenzívne rozširovať hodnotu možnosti služieb, kde za zmienku stojí napríklad moderná SEO & PPC analytika. Rovnako vedie inovatívny vývoj v rámci SEO optimalizácie a PPC nastavení a spolupráce so špičkovými odborníkmi z rôznych oblastí digitalného marketingu.

Jozef Dzurňák, jr.

Zakladateľ | CEO

Špecializácia na SEO, UX analyst, Social Media, Web & Business development

Filip Kosec

Zakladateľ | CTO

Špecializácia na Google PPC, Mergado, Shoptet, Web development, Market places

Chceli by ste sa stať naším partnerom?

Do nášho tímu neustále hľadáme ambicióznych, nadšených a podnikavých ľudí so záujmom o online marketing. Ak to znie ako vy, napíšte nám a dohodnite si s nami stretnutie. Tešíme sa na vás!

Napíšte nám